PRE DETI…. VŠETKO..

 

Ten čas keď som si na tehotenskom teste našla dve čiarky je už v nenávratne preč a mne sa ani nechce veriť,že to bolo už tak dávno. Ešte teraz si pamätám ten pocit nadšenia a radosti ktorý ma zaplavil, keď som sa stále dookola na ten test neveriacky pozerala 🙂 Pri prvom tehotenstve som vlastne ani nevedela,čo mám poriadne očakávať. Pri druhom som si vravela, tak …bude to zaujímavé.

Kým pri prvom tehotenstve som na všetko mala dostatok času…rozumej…na oddych, jedlo, na všetky nákupy a vybavovačky…. pri druhom som to všetko robila akoby za behu. Potrebovala som niečo dokúpiť, šup šup šup….do pol hodinky som to mala. Keď si spomeniem na ten časový luxus,keď sme ešte nemali deti….ako správna žena …na nákupy, výlety ….chceli sme nejaký koncert..šup na One Direction do Prahy..veď prečo by aj nie? Spať sme mohli chodiť ráno, veď cez deň sme to dospali…. Ach aké sci fi 😀 😀 poviem si dnes. Dnes sa už druhý rok chceme pozrieť na Eda Sheerana …ale čo vám poviem nie je kedy 😀 😀

Mať viac ako jedno dieťatko je super. Ale je to aj veľmi náročné. Hlavne prvé dva roky…..keď to malé je ešte bábätko pri ktorom zápasíte s klasikou ako kolika, zúbky, niekto aj reflux…nezabúdajme na neustále dojčenie,prebaľovanie..neskôr zavádzanie príkrmov….chce jesť ..nechce jesť, chce jesť stále 😀 to je aj náš prípad s Timim 😀 😀 potom neustále prezliekanie a opäť zas prebaľovanie, dojčenie…..a všetko dookola….

Je to tak, materstvo nie je jednoduché, dieťa neviete odložiť do police, alebo zavrieť do skrine…no teoreticky by sa to aj dalo 😀 😀 , ale netreba to radšej skúšať.

Čo som tým chcela povedať je, že keď sa raz rozhodneme mať  dieťatko, musíme byť ochotný dať mu na pár rokov, väčšinu svojej pozornosti ,opravujem celú svoju pozornosť…jednoducho celý svoj čas…lebo keď ten malý uzlíček radosti príde…tak sa rozbehne vaša najväčšia životná party na akej ste kedy boli 🙂

A budte si isté, že to bude stáť za to!!!

                                                                                                                                                   Silvia

MINSY pretože Mom Is New Sexy... pretože materstvom nič nekončí, práve naopak, všetko iba začína ... :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top