ŤAŽKÉ RÁNO / ROUGH MORNING

Zamiluj sa kedykoľvek môžeš, koľkokrát môžeš… ale len keď budeš ľúbiť sám seba, môžeš tú naozajstnú lásku šíriť aj na druhých. Každý potrebuje bezhraničnú lásku… tvoja rodina, detičky, priatelia všetci naši milovaní…😍😉 Občas keď mám za sebou skutočne ťažký deň a šaliem z mojich chlapcov , jediné čo chcem je zmiznúť a skryť sa niekam… niekam kde je ticho, nikto tam neplače a nutne ma k niečomu nepotrebuje… potom sa zastavím a premýšľam o tom,  aký kľudný a obyčajný by ten môj život bez nich bol… Chcela by som taký život? Žiadne mamičkovské povinnosti? Nič? Niee… pretože ja absolútne milujem môj blázinec doma, mojich chlapcov, môjho úžasného manžela, nášho bláznivého kocúra, náš vysnívaný dom… a všetko to čo môžem volať MOJE-NAŠE❤❤. Viem že teraz máme ťažké časy. Pri dvoch deťoch takto krátko po sebe to asi ani inak neide. Celkom reálne máme nedostatok spánku, nedostatok energie, čas pre seba? A to je akože čo? 😀 Ale verím že to prejde, čím budú chlapci starší…aspoň tomu chcem veriť 🙂. A teraz s naším malým bábom Timim je všetko ešte náročnejšie a bláznivejšie ako keď tu bol len Niculi. Ale na rovinu…nemenila by som 🙂. Je to život ktorý sme si vybrali. Je to jednoducho náš život 🙂.


Sometimes when I had a rough day and my boys are drivin me crazy all I want is to hide somewhere … somewhere where nobody is crying,when I can have a minute of silence, where nobody needs me where am I just me…but then I stop😎..and realise how my life would be perfectly peacefull and ordinary…..is this the life I want to live? No mummylife?Noo😂..I absolutlly looove my mess at home. My boys, my amazing husband, our crazy cat,our dream house…and all of that I can call MY.I know that,…we have hard times…now we have lack of sleep, lack of energy, there is almost no time for us…but I hope..yes I know theese times will pass by and as kids will be older, it will be better. Now with the babyTimi on board is everything more crazy but we love it that way :)This is the life that we had choose. This is our life 🙂#mummysisi #minsy_life #family #rodina #motherhood #mumylife #kids #deti #niculi👶🏼 #timuli👶🏼 #instakids #mummy #bloggerlife #blogger

MINSY pretože Mom Is New Sexy... pretože materstvom nič nekončí, práve naopak, všetko iba začína ... :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to top